Oferta

26758382 1583899504996401 1344105147615667071 o

Makijaż ślubny- próbny 90 minut

REZERWUJ

Opis

Bardzo proszę o rezerwację makijażu próbnego w jakikolwiek dogodny PIĄTEK nie Sobotę- już teraz! W soboty, nie jestem wstanie poświęcić przyszłym PM wystarczającej ilości czasu aby domówić wszystkie detale ich makijażu ślubnego. 

Optymalnym czasem na wykonanie makijażu próbnego jest ok. miesięczne wyprzedzenie przed ślubem. Wtedy też przeważnie Panny Młode osiągają zamierzony poziom opalenizny oraz stan skóry twarzy, szyji oraz dekoltu. 

 

 
Zapisy na 2017r.
Do końca 2016r. prowadzę zapisy tylko na makijaże ślubne panien młodych 2017.
Z dniem 01 Styczna 2017 rozpoczynam zapisy na makijaż okolicznościowy na rok 2017.
 

Makijaż próbny:

Podczas niego sprawdzasz jak sie bedzie zachowywały kosmetyki na twarzy- czy na pewno odpowiada ci taka ilość rzęs, intensywność cieni, różu czy pomadki. Może wystąpić rownież alergia na jakikolwiek składnik kosmetyków- w dniu ślubu nie jesteśmy w stanie tego przewidzieć, dlatego nie ryzykuje jako wizażystka i nie wykonuje makijaży ślubnych, bez wcześniejszych próbnych.  Testujesz go na 100 rożnych sposobów i masz pewność jak bedzie sie 3mał podczas wesela, stresu i emocji ;) Przeważnie wykonując makijaż ślubny panna młoda mówi mi czy wszystko odpowiadało jej w 100% czy może chce zmienić usta z nude na np. fuksję. Wracając do domu robi masę zdjęc i ma bliskich wokół którzy wyrażają swoją opinie. Bez makijażu próbnego niestety po części idziemy na żywioł.
Zdążyła mi sie sytuacja w której właśnie dzięki makijażowi próbnemu dowiedziałyśmy sie ze połączenie utrwalacza oraz PH skóry przyszłej panny młodej, zważył makijaż. Dzięki temu miałyśmy szansę zareagować natychmiastowo, a w dniu ślubu utrwaliłam makijaż innym produktem i panna młoda cieszyła sie trwałym makijażem do białego rana.  :)