Oferta

30738350 1217278048403313 3773080300830064640 o

Makijaż ślubny 75 minut

REZERWUJ

Opis

Makijaż trwa do 1,5h. Przed wykonywanym makijażem powinna już być gotowa fryzura, bądź chociaż umyte włosy aby makijaż nie stracił na długotrwałości poprzez ciepło z suszarek. Z doświadczenia wiem, że panna młoda na godzinę przed rozpoczęciem ceremonii powinna już być gotowa w sukience itp. Warto wziąć to pod uwagę w planowaniu przygotowań ;)
Bardzo proszę o rezerwację również makijażu próbnego w jakikolwiek dogodny dzień z wyjątkiem Soboty- już teraz! Niestety w soboty, nie jestem wstanie poświęcić przyszłym PM wystarczającej ilości czasu aby domówić wszystkie detale ich makijażu ślubnego. 
Optymalnym czasem na wykonanie makijażu próbnego jest ok. miesięczne wyprzedzenie przed ślubem. Wtedy też przeważnie Panny Młode osiągają zamierzony poziom opalenizny oraz stan skóry twarzy, szyi oraz dekoltu. Wszelkie zabiegi na twarz, maseczki, solarium/ opalanie proszę zaprzestać w miesięcznym wyprzedzeniem. Opalanie oraz maseczki- tydzień przed ślubnem. Na makijaż proszę o przyjście z oczyszczoną oraz nawilżona cerą i USTAMI!!! <3 

Zapisy 2017r.
Makijaże okolicznościowe- otwarte zapisy Styczeń- Marzec.
Makijaże ślubne- otwarte zapisy do końca Sierpnia 2017.
(do września 2017. Dalsze terminy zostaną odblokowane w późniejszym czasie. Proszę bacznie obserwować fanpage. Będę o tym informować. Warto rownież zarejestrować się w kalendarzu wizyt online. Wysyłam systematycznie maile dotyczących tak istotnych informacji. )

Bardzo proszę o wzięcie powyższych sugestii pod uwagę, rezerwując termin.
Rezerwując termin, bardzo proszę o świadomą, 100% pewną rezerwację.

Rejestrując się w kalendarzu wizyt online, w każdej chwili możliwy jest podgląd umówionych wizyt jak i historii. Można edytować do woli dogodną godzinę oraz sprawdzać, czy wcześniej zajęty termin przypadkiem się nie zwolnił. Jest to najszybszy sposób aby sprawdzić dany termin. ;) 

Podczas przygotowań do ślubu, zwracasz uwagę na każdy detal oraz kolor. Starasz się aby wszystko było dopracowane do perfekcji i wyglądało dokładnie tak, jak sobie wymarzyłaś. Natomiast jeżeli chodzi o twój idealnie dopracowany makijaż, możesz spokojnie powierzyć go w moje ręce. Doświadczenie oraz wiedza którą posiadam, pozwolą Ci wyglądać nienagannie zarówno na żywo jak i na fotografiach. Makijaż ślubny jest połączeniem makijażu okolicznościowego z fotograficznym. Tylko osoba pracująca w obu branżach, wie jak dany kosmetyk zachowuje się na twarzy oraz jaki efekt uzyskamy na zdjęciach. Pracując na starannie wyselekcjonowanych kosmetykach, gwarantuję Ci długotrwały efekt przy możliwie najlżejszym odczuciu makijażu na skórze.

Przed nałożeniem kosmetyków kolorowych, nakładam bazę matującą, aby kontrolowała produkcję sebum w naszej skórze, natomiast po zakończonym makijażu, utrwalam go z zewnętrznej strony fixerem, który pomaga cieszyć się długotrwałym efektem.

O tym jak przygotować najlepiej skórę do makijażu ślubnego, możesz przeczytać w podstronie >>>FAQ<<<

W oparciu się faktami, pomogą Ci opinie moich klientek: >>Opinie<<

Makijaż trwa do 1,5h. Przed wykonywanym makijażem powinna już być gotowa fryzura, aby makijaż nie stracił na długotrwałości poprzez ciepło z suszarek. Z doświadczenia wiem, że panna młoda na godzinę przed rozpoczęciem ceremonii powinna już być gotowa w sukience itp ;)

Bardzo proszę o wzięcie powyższych sugestii pod uwagę, rezerwując termin.